Súťaž o najkrajšiu vianočnú ikebanu

09.12.2020

OBEC ZUBNÉ VYHLASUJE SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU VIANOČNÚ IKEBANU

Vianoce sú výnimočné sviatky a ich oslavovanie je spojené s mnohými tradíciami. Už niekoľko týždňov pred Vianocami sú obchody, mestá a dediny vyzdobené vianočnou výzdobou, stromčekmi, rôznymi svetielkami a dekoráciami.

Aby sme sa aj v našej obci v tomto pochmúrnom období trochu zabavili a vianočne naladili, rozhodli sme sa pre našich občanov vyhlásiť rýchlu súťaž o najkrajšiu vianočnú ikebanu. Prihlásiť sa môţe ktorákoľvek domácnosť obce Zubné, ktorá vytvorí svoju súťažnú ikebanu a donesie ju najneskôr 16.12.2020 do 17.00 hod. na obecný úrad. Súťažné ikebany budú vystavené vo vestibule obecného úradu.

Vyhodnotenie prebehne na dvoch úrovniach. Hneď v stredu 16.12.2020 zverejníme fotografie všetkých súťažných ikebán. Odmenená bude ikebana, ktorá do nedele 20. 12. 2020 do 00.00 hod. získa najviac „like“. Druhú ocenenú ikebanu vyberú hlasovaním poslanci a zamestnanci obce.

Prosím, skúste sa zapojiť...len tak... pre zábavu a vlastné potešenie. Ukážte nám svoj vkus a aranžérske schopnosti. Možno z toho vznikne nová a celkom pekná vianočná tradícia. Výherné ikebany získajú symbolický darček.

Tešíme sa na Vaše krásne výtvory!

Zoznam aktualít:

1 2 >